تصاویر لو رفته از Galaxy S5 پیش از معرفی

امشب ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران سامسونگ در رویداد MWC 2014 از جدیدترین محصول کهکشانی خود یعنی Galaxy S5 پرده خواهد برداشت. اما تا به امروز سامسونگ هیچگونه اطلاعاتی مبنی بر سخت افزار و امکانات S5 منتشر نکرده و همین باعث تب و تاب بیشتر بازار شایعات شده است. اما اینبار گویا شخصی چند ساعت پیش از شروع مراسم به این تلفن هوشمند دست پیدا کرده و تصاویر آن را در اینترنت منتشر کرده است و اطلاعات زیادی را بدین وسیله لو داده است.

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event

با توجه به این تصاویر ما شاهد یک پرچمدار فوق العاده از سامسونگ خواهیم بود. بزرگترین تفاوت این گوشی با نسل قبلی خود استفاده از سنسور اثر انگشت در دکمه هوم است که احتمالا به شما در پرداخت‌های اینترنتی کمک خواهد کرد. همچنین با دارا بودن مدرک IP67 ما پی به ضدآب و ضد غبار بودن این گوشی می‌بریم و پوشیده بودن درگاه‌های دستگاه نیز این حدس را به یقین تبدیل می‌کند. گفته شده دوربین S5 نیز ۱۶ مگاپیکسلی خواهد بود.

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (5)

تلفن هوشمند جدید سامسونگ از نظر ظاهر نیز با نسل قبلی تفاوت‌هایی دارد. صفحه نمایش بزرگتر و تغییر پترن پشت دستگاه از تفاوت‌های ظاهری آن با Galaxy S4 هستند. همچنین در زمینه نرم افزاری نیز پیشرفت‌های زیادی می‌بینیم. رابط کاربری مخصوص سامسونگ با نام TouchWiz آپدیت شده و ظاهری متفاوت با چیزی که در S4 میبینیم پیدا کرده است. اپلیکیشن‌های دیگر نظیر S Health و اپلیکیشن دوربین نیز با تغییراتی همراه بوده است. همچنین یک قابلیت جدید با نام Download Booster یا تقویت کننده دریافت اطلاعات دیده شده که طبق ادعای سامسونگ دریافت فایل‌های بالای ۳۰ مگابایت با سرعت بیشتری انجام می‌پذیرد.
با این حال هیچ کدام از این ادعاها به تایید رسمی سامسونگ نرسیده و طبعا باید منتظر معرفی رسمی محصول و سپس بررسی نزدیک آن بمانیم.

آپدیت : تصاویر بیشتر قرار داده شد.

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (15)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (17)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (1)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (2)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (3)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (4)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (6)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (7)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (8)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (9)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (10)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (11)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (14)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (12)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (13)

منبع