banner-05-900-x-90
گوناگون

برگزاری کنفرانس فردای شکست – معرفی و توضیح شیوه ثبت‌نام

2-20-2014 11-26-24 PM

ما در کتاب‌ها و اینترنت و یا از زبان اطرافیان خود، جملات قصار زیادی در مورد داشتن جنبه باخت، پذیرش منطقی شکست‌ها و درس گرفتن از آنها و ساختن پل‌های پیروزی از ویرانه‌های شکست شنیده‌ایم، اما آیا واقعا همه ما تجارب لازم را در این زمینه ذخیره کرده‌ایم، آیا توانسته‌ایم از شکست‌ها اقتصادی، تحصیلی یا زندگی خود عبرت بگیریم. آیا وقتی ایده و طرح درخشانمان، به جهتی دچار شکست مطلق می‌شود، می‌توانیم قضیه را به درستی تحلیل کنیم و در موارد بعدی، با بینش بهتری عمل کنیم.

متأسفانه رفتارهای نادرست و واکنش‌ها تکانه‌ای و عکس‌العمل‌های روانی بعد از شکست‌ها در درصد زیادی از جمعیت جوان کشور ما مشاهده می‌شود که این مطلب را به ما گوشزد می‌کند که ما به اندازه کافی برای تطبیق با شرایط شکست آموزش ندیده‌ایم.


خوشبختانه مطلع شد که در رویدادی جالب، قرار است که در تاریخ ۱۵ اسفند امسال کنفرانس فردای شکست، در در تهران، در مرکز همایش‌های اندیشه معلم برگزار شود.

اما نخست باید بیشتر در مورد کنفرانس برایتان توضیح بدهم:

بازنده‌ها به محض شکست خوردن دست از ادامه دادن می‌کشند، ولی برنده‌ها تا پیروزی شکست می‌خورند.

رابرت کیوساکی

شکست چیزی خارج از طبیعت انسان و منطق جهان نیست و اذعان به این مساله می‌تواند قدرت پذیرش و مواجهه با آن را افزایش دهد. فردای شکست” کنفرانسی است برای افرادی که می‌خواهند از شکست‌های خود و دیگران برای کسب موفقیت‌های بزرگ درس بگیرند.

کنفرانس فردای شکست، رویدادی یک روزه است که قصد دارد کارآفرینان جوان در حوزه‌های مختلف را با ماهیت “شکست” و نقش غیر قابل انکار آن در مسیر کار حرفه‌ای آشنا سازد. در این مسیر، کارآفرینان موفق و افراد شاخص در حوزه‌های مختلف، با به اشتراک‌گذاری تجربیات خود از نحوه مواجهه با شکست در مقاطع مختلف زندگی، نقش عمده‌ای را در نیل به این مقصود ایفا خواهند کرد.

این کنفرانس تحت عناوین مختلف در ده ها شهر مختلف جهان برگزار شده است و بازخوردهای بسیار بالایی نیز داشته است. با توجه به جمعیت جوان کشور و رشد علاقمندی به مباحث کارآفرینی، امید است که بتواند در اندازه خود تاثیرگذاری لازم را داشته باشد.

2-20-2014 11-26-24 PM

معرفی سخنران‌های کنفرانس

شاهین  طبری

موسس و بنیانگزار شرکت چارگون

شاهین طبری در سال  ۱۳۷۷ با توانی محدود اما عزمی راسخ برای پرکردن خلاء موجود در حوزه نرم‌افزار، وارد عرصه فناوری اطلاعات کشور شد و با تاسیس شرکت چارگون تلاش کرد با نگاهی رو به جلو  و بهره‌گیری از همراهی کارشناسانی نخبه، شرکتی بنا کند که امروزه، به عنوان یک بنگاه اقتصادی موفق و یکی از برترین‌های حوزه نرم‌افزار کشور به کارآفرینی و خدمت‌رسانی مشغول است.

او به عنوان موسس و بنیانگذار شرکت چارگون مدت ۱۳ سال در سمت مدیرعامل در جهت اعتلای چارگون تلاش کرده و در حال حاضر رئیس هیئت مدیره گروه شرکت‌های‌ چارگون و شرکت خدمات مشتریان چارگون است.

رضا بهرامی‌نژاد

کارگردان و مدیر هنری

رضا بهرامی نژاد متولد سال  ۱۳۵۸در شهر اصفهان می باشد.وی با قالب های متنوعی از هنر آشنایی داشته است و رشته آکادمیک وی گرافیک بوده است.حرفه اصلی او فیلم سازی است و در زمینه ساخت مستند فعالیت های بسیاری داشته است. در عین حال به عنوان مشاور، مدرس و تدوینگر در پروژه های مختلف فعالیت می نماید.

رضا بهرامی نژاد رابا فیلم های مستند اجتماعی و هم چنین مقالات تحلیلی اش می شناسند.ساخت فیلم های صنعتی و تبلیغاتی برای شرکت ها و نهادهای متنوع ، ساخت فیلم های مستند، تولید آثار برگزیده در جشنواره های مختلف نظیر : جشنواره دانشجویان ، جشنواره فیلم کوتاه تهران و سینمای مستند کیش بخشی از افتخارات این هنرمند عزیز می باشد.وی هم چنین دربیست و دومین جشنواره فیلم فجر برنده  سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند بوده است.

2-20-2014 11-31-20 PM

فرزانه خرقانی

مدیرمسئول روزنامه جهان اقتصاد

فرزانه خرقانی دانش آموخته رشته مدیریت اجرایی کسب و کار از موسسه آموزش عالی آزاد بهار بوده است. وی سابقه مدیریت دو روزنامه به طور همزمان به مدت ۱۰ سال و نیز عضویت در انجمن زنان کارآفرین وانجمن توسعه کارافرینی را دارد.
ماهیت شغل فعلی وی  به عنوان مدیر مسئول روزنامه ایجاب می‌کند که ارتباطات کسترده‌ای را با نهاد‌ها و ارگان های دولتی و خصوصی برای دریافت بهتر خبر‌ها، مقالات و دیدگاه‌های کارشناسان برای انتشار در رزونامه داشته باشد. روزنامه جهان اقتصاد در  طی این سال ها توانسته است ضمن عبور از بحران‌هایی که در فضای رسانه‌ای و محیط اقتصادی کشور وجود داشته است،سودآوری مناسبی برای سهامداران خود ایجاد نماید.

امیررضا جعفری‌نیا

روانشناس و موسس کلینیک نوین

دکتر امیررضا جعفری نیا در سال ۱۳۴۹ و در شهر تهران متولد شد.وی مدیرعامل و بنیان گذار مراکز چند تخصصی نوین، مرکز جامع پزشکی بیماری های اعصاب، مرکز تخصصی جراحی پوست مو و لیزرو نیز مرکز درمان و بازتوانی نوین می باشد.

وی همچنین رییس هیئت مدیره شرکت های نوین طب بامداد- شرکت سیما طب پرند ونیز عضو هیئت علمی دانشگاه جامع بهزیستی بوده است.

وی همچنین سابقه فعالیت مفید در انجمن متخصصان علوم اعصاب ایران و خانه مدیران ایران را داردو نیز در طی سال های ۸۳ تا ۸۷ طی ۳ دوره به عنوان  مدیر نمونه سازمان تامین اجتماعی و نیز پزشک نمونه درمان سو مصرف مواد از سوی نهاد ریاست جمهوری ستاد مبارزه با مواد مخدر شناخته شده است.

محمدرضا شعبانعلی

استاد مذاکره

محمدرضا شعبانعلی در سال ۱۳۵۸ در تهران متولد شد. در سال ۱۳۷۶ با فارغ‌التحصیلی از دبیرستان البرز در رشته مکانیک دانشگاه شریف پذیرش یافت. همزمان با تحصیل به عنوان نماینده فنی – بازرگانی شرکتهای مختلف اروپایی در ایران و خاورمیانه فعالیت نمود و در سال ۱۳۸۴ با رتبه نخست وارد رشته MBA دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی شریف شد.

در کنار فعالیت‌های تجاری، بازرگانی و صنعتی به فعالیت‌های علمی و آموزشی و تالیف کتب مختلف و انتشار مقالات متعدد پرداخت. کتب فنون مذاکره، ۵۳ اصل در مذاکره، تصمیم‌گیری، مدیریت انسانها، پیش‌بینی قیمت سهام در بورس به روش تکنیکال، روش المان محدود و … از جمله تالیفات و ترجمه‌های ایشان بوده و جدا از برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، نوشته‌های متعددی نیز در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، در روزنامه‌ها و فضای مجازی منتشر کرده است. ایشان با بسیاری از شرکت‌ها، سازمانها، ارگان‌های دولتی و موسسات همکاری داشته و دارند.

2-20-2014 11-30-00 PM


نحوه ثبت‌نام در کنفرانس

برای ثبت‌نام آنلاین به اینجا بروید. هزینه بلیط آزاد ۷۰ هزار تومان و هزینه بلیط دانشجویی ۴۰ هزار تومان است.

– برگزارکنندگان کنفرانس، دانشجو بودن یا نبودن افراد را در روز برگزاری کنترل نخواهند کرد. اما با توجه به هزینه‎های برگزاری، خواهشمند است در صورت امکان نسبت به تهیه بلیط آزاد اقدام کنید.

– بخشی از درآمدهای این کنفرانس به پروژه داوطلبی کلاس پرنده تعلق می‎گیرد. کلاس پرنده، مجموعه‎ای داوطلبی و خیریه است که فعالیت‎های متنوعی را صرف فرهنگ‎سازی و آموزش به کودکان کم‎بضاعت در اقصی نقاط ایران مدیریت می‎کند. لینک فیسبوک

2-20-2014 11-44-49 PM


زمان و مکان دقیق کنفرانس

زمان: پنجشنبه، ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۲

مکان: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، مجتمع فرهنگی اندیشه معلم، پلاک ۸۰

۵ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • من خودم یک رکوردر کوچک دارم و درشهرخودمان هروقت در همایشی یا سخنرانی بدردبخوری شرکت می کنم اونرو ضبط می کنم و دراختیار بقیه می گذارم .
  البته اینرو که می خوام بگم توقع بیجایی است ولی می خواستم خواهش کنم از عزیزانی که امکان شرکت در این همایش برای اونها فراهم شده ، اگه تونستند و مایل بودند با دستگاه رکوردر یا حتی با موبایل خودشون صحبت های مطرح شده در “کنفرانس فردای شکست” را برای کاربران این سایت ضبط کنند و دراختیار ما که در شهرستان هستیم و نمی توانیم حضور داشته باشیم ، قرار بدهند.
  یا اگر نشد حداقل مطالب به درد بخورش رو برای استفاده از کاربران این سایت بصورت متنی یادداشت کنند.

  • من هم با پیشنهاد شما موافقم.
   البته خود برگزار کنندگان هم می‌توانند بعد از اتمام همایش فایل صوتی یا ویدیویی را با قیمت مناسب برای دانلود قرار بدهند.
   البته خود دکتر مجیدی هم میتونه با استفاده از یک گزارشگر افتخاری این رویداد رو پوشش بده.

  • کاملا پیشنهاد جالب و بجایی هست چرا که دوستانی مثل من در مشهد و سایر شهر ها امکان شرکت در این همایش رو ندارند ولی بسیار علاقه مند هستند و چه بسا نیازمند هم.
   تصمیم دوستان دیگه یا خود آقای مجیدی ما رو خیلی خوشحال میکنه

 • برای ما که در بخش های کوچک زندگی می کنیم و امکان حضور در کنفرانس را نداریم شنیدن فایل صوتی هم بد نیست ! ضمنا رادیو بازار یابی اینطور کمفرانس ها رو بطور مستقیم می تونه پخش کنه .

موفقيت

تبلیغات بنری

pardano3

مطالب تصادفی

دیروز -دوم آوریل- مصادف بود با روز جهانی کتاب کودک و تولد هانس کریستین آندرسن. این روز را هیچگاه از یاد نمی‌برم، چون خاطره روزی از دوران کودکی را به یاد می‌آورم که بعد از مسافرتی دلپذیر، اول صبح به خانه برمی‌گشتیم، رادیو باز بود و برنامه تقویم تاریخ پخش می‌شد و در آن برنامه […]

ادامه

فرانک مجیدی: بعد از مدت‌ها دوری، در بازگشت به خانه، پیش از هر چیز متوجه دگرگونی کامل کتابخانه با کتاب‌های تازه شدم. از پیش، خواندن چند کتاب را در برنامه‌های نوروزی خود داشتم اما یک کتاب کوچک ناگهان توجهم را جلب کرد. کتاب شعر «مرگ غم‌انگیز پسر صدفی و داستان‌های دیگر» (The Melancholy death Of […]

ادامه

سال‌ها پیش پدربزرگم یک مجموعه داستان کوتاه برایم خرید. با خواندن آن کتاب، برای اولین بار دنیای داستان کوتاه را تجربه کردم. این کتاب را که سالهاست جلدش گم شده و بوی کهنگی می‌دهد، هنوز در قفسه کتابخانه‌ام نگاه داشته‌ام. بردبری یکی از نویسندگان مورد علاقه من است. در این پست می‌توانید یک داستان کوتاه […]

ادامه

همان طور که در پست قبلی گفتم، امروز وبلاگ «یک پزشک» هفت ساله شده است، به این مناسبت داستان کوتاهی را که پنج‌شنبه هفته قبل نوشته بودم، تقدیمتان می‌کنم: میراث‌های گسسته نوشته علیرضا مجیدی پاول و مارتین: مثل همیشه توصیه «مارتین» فایده‌ای نداشت و پاول باز هم ترجیح داده بود به سبک خود لباس بر […]

ادامه

پستهای محبوب یک ماه اخیر

افرادی که سریال می بینند معمولا به دو دسته کلی تقسیم می شوند : آنهایی که همزمان چند سریال را دنبال می کنند و آنهایی که تا یک سریال را به پایان نرساندند سریال دیگری را شروع نمی کنند. کسانی که اهل سریال باشند به خوبی می دانند که اعتیاد شدیدی در پشت آن پنهان […]

ادامه

سری عکس‌های برتر سال ۲۰۰۷ مجله Nature’s Best Photography را امروز به صورت اتفاقی دیدم. این مجله را با مجله NATURE معروف اشتباه نگیرید. عکس‌های برتر سال ۲۰۰۷ این مجله از لحاظ کیفیت به اعتقاد من با عکس‌های نشنال جئوگرافیک در زمینه طبیعت برابری می‌کنند. علاوه بر عکس، در این مجله مقاله‌هایی درباره حیات وحش، […]

ادامه

آیا شما کار و حرفه‌ای دارید که لازمه آن سر و کله زدن با طیف وسیعی از ارباب رجوع و مردم است؟ آیا شده که هنگام انجام این کار، با آدم‌های به کلی غیرمنطقی برخورد کنید که اعصابتان را به هم می‌ریزند؟ آیا گاهی مجبور می‌شوید که در میهمانی‌ها با یک آشنا یا فامیل دیدار […]

ادامه

فرانک مجیدی: درختان موجودات قابل احترامی هستند که بی‌شائبه زیبایی، رازآلودگی، سایه و مزایای خود را به ما ارزانی داشته‌اند. برخی از گیاهان تصاویر این پست، البته درخت نیستند، اما تصاویر اعجاب‌اوری ایجاد کردهاند که آن‌ها را در رده‌ی درختان این پست قرار دهیم. این تصاویر، دلیل خوبی است به تمام درختان مهربانِ زمین، احترام […]

ادامه

پستهای اخیر

امروزه خریدهای پرتکرار و روتین برای بسیاری از مردم، فرایند خسته‌کننده و پر دردسری می‌باشد. با فراگیر شدن فروشگاه‌های اینترنتی، راه حلی امروزی و آسان برای خرید کردن به وجود آمد. معمولا در خریدهای آنلاین ما با دو دسته کلی محصولات برمی‌خوریم، دسته اول محصولات کم‌مصرف مثل لوازم دیجیتال، لوازم‌خانگی و… هستند و دسته دوم […]

ادامه

وقتی بیماری دچار نارسایی قلبی شد، بر حسب میزان نارسایی و شرایط خاص بیمار، سه نوع درمان در پیش گرفته می‌شود: داروها- پیوند قلب یا استفاده موقت از وسایل کمکی. در دسته وسایل کمکی تا حالا وسیله عمده مورد استفاده Ventricular assist deviceها بودند. این وسیله به صورت کمکی خون را به داخل عروق پمپ […]

ادامه

برای هر کسی پیش می‌آید، برای بعضی‌ها بیشتر! اینکه بدون یک وسیله ضروری خانه یا محل کار را ترک کرده باشید. چیزهایی مثل کلید، عینک، گوشی موبایل، کارت بانکی، پرینت گزارش کاری که باید حتما تحویل می‌دادید، مودم همراه، داروها و … برخی از ماها اصولا فراموشکاریم، اما آن دسته از ما که ذاتا منظم […]

ادامه

خلاصه خبر این است: گوگل در به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن اندروید خود، ترتیبی داده است که هر وقت کاربر اتصال اینترنتی نداشت، بتواند کلیدواژه‌هایی را که مایل به جستجوی آنهاست ثبت کند تا هر زمان که آنلاین شد، آنها را فراخوان کند و جستجوهای خود را انجام بدهد. این ابتکار می‌تواند شیوه وب‌گردی میلیون‌ها نفری را […]

ادامه