رپورتاژ: گدار، شرکت مشاور معماری و معماری داخلی

در «یک پزشک» معمولا شرکت‌ها و سایت‌های فناوری اطلاعات را معرفی می‌کردیم، اما این بار بنا داریم شرکتی با عملکرد متفاوت را معرفی کنیم: شرکت گدار توسعه.

آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که طرح داخلی منزلتان را تغییر دهید؟ آیا با گروه‌های غیر حرفه‌ای مواجه شده‌اید؟ گروه‌هایی که دانش، تخصص، تجربه و سلیقه لازم را ندارند. آیا پیش آمده که طرح قشنگی داشته باشید ولی در اجرای آن به مشکل برخورده باشید؟ یا اینکه نگران زمان بسیار زیاد بازسازی منزل خود باشید به گونهای که از کل کار صرف نظر کنید.

آیا تا به حال به تاثیر معماری و معماری داخلی بر فروش و سودآوری کسب و کار خود فکر کرده‌اید؟

معماری زیبا، تنها از جهت کاربردی، ایجاد زیبایی یا پرستیژ مهم نیست، بلکه مهم‌تر از آن یک معماری زیبا می‌تواند باعث ارتقای روحیه جامعه و حس خشنودی عمومی شود.

در این میان شرکت گدار توسعه، یک شرکت پیشرو است.

12-8-2013 11-31-30 PM

عمده فعالیت شرکت گدار توسعه را می‌توان طراحی، ساخت، اجرا و نظارت بر پروژه‌های معماری و معماری داخلی دانست. این شرکت با بیش از یک دهه تجربه مفید در زمینه معماری و معماری داخلی، با تلفیق علم و هنر و با استفاده از فناوری‌های نوین و با بهره‌گیری از تیمی متخصص با دانش فنی روز گام بلندی را در جهت ارتقاء کیفیت و زیبایی فضاهای ساخته شده برداشته است.

andarzgoo

یکی از مهمترین شاخصه‌هایی که گدار توسعه را از سایر شرکت‌های معماری متمایز می‌کند، انجام کارهای با کیفیت بالا و سرعت در اجرای دقیق پروژه‌هاست. برای نمونه شرکت گدار اجرای عملیات طراحی داخلی ۳۱۳ متر مربع فروشگاه فارست مبل را فقط در سه هفته انجام داده است. همچنین سه طبقه دفتر اداری به مساحت تقریبی ۱۰۰۰ متر مربع را در دو هفته بازسازی نموده.

arg

گدار توسعه علاوه بر اجرای دقیق و سریع پروژه‌ها، به مدت سه ماه کیفیت کار را تضمین می‌نماید.

12-8-2013 11-33-16 PM

دریافت تقدیرنامه‌های مختلف از جمله تقدیرنامه و تندیس از وزارت علوم، کمیسیون ملی یونسکو و دریافت جوایز متعدد از مسابقات معماری در ایران، همه و همه گواهی از کیفیت برتر این شرکت در اجرای پروژه‌های معماری است. اینجا را ببینید.

12-8-2013 11-33-42 PM

در این صفحه در سایت شرکت گدار، می‌توانید پروژه‌های شاخص این شرکت را مرور کنید، پروژه‌هایی در زمینه ساخت مراکز تجاری، دفاتر اداری، مسکونی و ویلا، مطب و مراکز درمانی، کارخانجات صنعتی و فضاهای شهری.

12-8-2013 11-34-03 PM

چیزی که در کارهای شرکت گدار جلب نظر می‌کند، استفاده مناسب از رنگ‌ها، طراحی‌هایی که در عین زیبایی کارا هستند، است.

12-8-2013 11-34-47 PM

از سوی دیگر گدار در کارهای خود خلاق است و پروژه‌هایش به خاطر همین خلاقیت، متمایز از دیگر پروژه‌ها هستند، با نیاز مشتری سازگاری دارند و باعث باززنده‌‌سازی فضاهای مرده می‌شوند.

12-8-2013 11-35-05 PM